Informacje o nas

MIG PL to wiodąca na polskim rynku firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem wyspecjalizowanych pracowników z Ukrainy. Jako jedna z niewielu firm posiadamy licencję agencji pracy na Ukrainie. Mamy prężnie działającą placówkę oraz najlepszy zespół rekrutujący we Lwowie. W najbliższym roku planujemy otworzyć kolejny oddział na Ukrainie co zapewni nam jeszcze większy dostęp do wykwalifikowanej kadry.

Niewątpliwie to co nas wyróżnia to indywidualizm w podejściu do każdego Klienta, precyzja i profesjonalizm. Zapewnimy Ci najlepszy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Przeszło 10-letnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie rozmaitych rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klienta. Prowadzony przez nas proces zatrudniania pracowników oparty jest na stosowaniu najdoskonalszych metod rekrutacyjnych. Wszyscy potencjalni kandydaci są dokładnie sprawdzani, odpowiedzialni i godni polecenia. Stawiamy na wyspecjalizowanych pracowników, zmotywowanych do pracy, posiadających doświadczenie oraz wykazujących chęć i zaangażowanie. To właśnie wysoko wykwalifikowany personel jest podstawą sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, a tym samym przekłada się na sukces i rynkową konkurencyjność firmy.

Obsługujemy Klientów na ternie Polski i Europy dostarczając pracowników o różnych profesjach. Działamy w branży spawalniczej, elektromontażowej czy przy montażu konstrukcji stalowych. Pozyskujemy specjalistów do obsługi maszyn CNC, ślusarzy, magazynierów, logistyków oraz kontrolerów jakości. Z naszych usług outsourcingowych korzystają zarówno mniejsze przedsiębiorstwa jak i dla międzynarodowe korporacje.

Przyjęty przez nas model outsourcingu usług podwykonawczych lub pracy tymczasowej pozwala na efektywne wykonywanie części zadań produkcyjnych i wytwórczych, które najczęściej realizujemy na terenie zakładu, dzięki czemu nasz Klient zyskuje większą kontrolę.

Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny

Oferujemy najlepszą cenowo ofertę na rynku, jesteśmy elastyczni, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie starając się sprostać jego wymaganiom zapewniając solidnych fachowców.

Outsourcing procesów

Wyłaniamy i zatrudniamy najlepszych specjalistów realizujących zadania produkcyjne lub wytwórcze najczęściej bezpośrednio w zakładzie Klienta, co daje większą możliwość kontroli realizowanych usług.

Najlepsi fachowcy

Szczegółowa analiza kandydatów i doskonała znajomość ukraińskiego rynku pracy gwarantuje zatrudnienie najlepszej kadry pracowników, zmniejszając tym samym rotację w polskich przedsiębiorstwach, zwiększając wydajność pracy oraz zapewniając stabilność produkcyjną.