Postaw na sprawdzoną, wyselekcjonowaną kadrę wykwalifikowanych pracowników.

Spawacze mig/tig, monterzy, ślusarze, operatorzy CNC, operator wózka jezdniowego, stolarze, technicy i inni..

zapytaj o ofertę

Ponad 10-letnia działalność w branży pozwoliła na zbudowanie bogatej bazy kontaktów, z której czerpiemy zatrudniając specjalistów z różnych branż.

Outsourcing wykonywanych przez nas usług to gwarancja rzetelnie wykonanego zadania przez najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Weryfikujemy kandydatów pod względem posiadanej wiedzy, kompetencji i zdobytego doświadczenia. Wyodrębniamy wyłącznie najbardziej wykwalifikowanych pracowników z zakresu spawalnictwa, montażu, elektryki, magazynowania czy obsługi maszyn CNC.

Kompleksowo realizujemy usługi od procesu wyłonienia najlepszych fachowców, załatwienia wszelkich formalności administracyjno-prawnych związanych z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy po realizację zadań w ramach oferowanego outsourcingu.

Dowiedz się więcej

Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny

Oferujemy najlepszą cenowo ofertę na rynku, jesteśmy elastyczni, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie starając się sprostać jego wymaganiom zapewniając solidnych fachowców.

Outsourcing procesów

Wyłaniamy i zatrudniamy najlepszych specjalistów realizujących zadania produkcyjne lub wytwórcze najczęściej bezpośrednio w zakładzie Klienta, co daje większą możliwość kontroli realizowanych usług.

Najlepsi fachowcy

Szczegółowa analiza kandydatów i doskonała znajomość ukraińskiego rynku pracy gwarantuje zatrudnienie najlepszej kadry pracowników, zmniejszając tym samym rotację w polskich przedsiębiorstwach, zwiększając wydajność pracy oraz zapewniając stabilność produkcyjną.

Obsługa magazynowa

Sektor TSL to obszerny obszar działalności, do którego dostarczamy głównie pracowników magazynowych operujących wózkami widłowymi i zajmujących się przepakowywaniem towarów. Czytaj więcej

Spawalnictwo

Usługi spawalnicze to obszar, w którym mamy ogromne doświadczenie i dostrzegamy jego potencjał. To właśnie ten rodzaj świadczonych przez nas usług podwykonawczych cieszy się… Czytaj więcej

Montaż konstrukcji

Klienci, dla których wykonujemy usługi spawalnicze często decydują się na rozszerzenie obszaru współpracy o montaż konstrukcji stalowych. Czytaj więcej

Montaż elektryczny

Sektor elektryczny, czy elektromontażowy to obszary, w których szczególnie widoczne są braki kadrowe wynikające z emigracji wysoko wykwalifikowanych fachowców. Czytaj więcej

Obsługa CNC

Doskonalsze produkty wytwarzane w coraz krótszym czasie to cel każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Czytaj więcej

Zapytaj o ofertę

Napisz do nas: