Outsourcing

Obsługa magazynowa

Branża TSL obejmuje szeroki obszar działalności, a jej dynamiczny rozwój stawia jednocześnie wyzwanie związane z zapewnieniem specjalistów do realizacji zadań. W ramach oferowanych przez nas usług dostarczamy głównie pracowników magazynowych operujących wózkami widłowymi i zajmujących się przepakowywaniem towarów. Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, kurierskich, terminalach przeładunkowych, a także w obsłudze magazynów spożywczo-przemysłowych.

 

Spawalnictwo

Usługi spawalnicze to obszar, w którym mamy ogromne doświadczenie i dostrzegamy jego potencjał. To właśnie ten rodzaj świadczonych przez nas usług podwykonawczych cieszy się największym powodzeniem.

Posiadamy szerokie grono specjalistów z zakresu spawalnictwa, gotowych podjąć pracę w dowolnym miejscu w Polsce. Każdy z oddelegowanych przez nas spawaczy ma odpowiednie kwalifikacje, które są dokładnie weryfikowane. Przede wszystkim pracownicy muszą przejść testy spawalnicze, z których pierwszy odbywa się u nas, drugi zaś u Klienta. To rozwiązanie, które daje pewność zarówno nam jak i naszym Klientom, że zlecone zadania będą wykonane profesjonalnie i zgodnie z wymaganiami procesów produkcyjnych.

Metody, w jakich się specjalizujemy: 111, 131, 135, 136, 137, 141

Złącza: P i T

Spoiny: BW i FW

Pozycje: PA, PB, PC, PD,PE, PF, PH, PG, PJ

 

Montaż konstrukcji

Klienci, dla których wykonujemy usługi spawalnicze często decydują się na rozszerzenie obszaru współpracy o montaż konstrukcji stalowych. Nasi monterzy posiadają kwalifikacje pozwalające im na swobodne i samodzielne realizowanie powierzonych zadań. Dużą uwagę przy procesie rekrutacji skupiamy na sprawdzeniu umiejętności czytania rysunków technicznych oraz znajomości sektora i technologii w nim wykorzystywanych.

Usługi montażowe dedykujemy wszystkim przedsiębiorstwom, które produkują konstrukcje:

  • dla sektora budownictwa przemysłowego (hale przemysłowe i magazynowe, obiekty sportowe),
  • stanowiące elementy dużych maszyn przemysłowych (przemysł papierniczy, hutniczy i stoczniowy),
  • przeznaczone dla sektora offshore.

Jesteśmy otwarci również na inne sektory gospodarki.

 

Montaż elektryczny

Sektor elektryczny, czy elektromontażowy to obszary, w których szczególnie widoczne są braki kadrowe wynikające z emigracji wysoko wykwalifikowanych fachowców.

Lata doświadczeń i bogata baza kontaktowa pozwoliły nam na zbudowanie zespołu najlepszych elektryków i elektromonterów, których w razie potrzeby zatrudniamy i delegujemy do realizacji zleceń u naszych Klientów. Obsługujemy firmy zajmujące się instalacjami elektrycznymi w budownictwie oraz elektromontażem instalacji i podzespołów elektrycznych w maszynach, urządzeniach i pojazdach.

 

Obsługa CNC

Doskonalsze produkty wytwarzane w coraz krótszym czasie to cel każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Ogromna konkurencja sprawia, że firmy dążą do uzyskiwania korzystniejszych efektów techniczno-ekonomicznych i modyfikują istniejące rozwiązania produkcyjne. Wzrost wydajności obróbki przy jednoczesnym spełnieniu wymagań dotyczących dokładności wymiarowo-kształtowej i jakości powierzchni możliwy jest do osiągnięcia tylko przez technologiczny rozwój obrabiarek, rozwój systemów sterowania, a także wyspecjalizowanych pracowników, których możemy Państwu zaoferować. Dostarczymy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu obsługi i programowania maszyn CNC tj. frezarki, tokarki, wtryskarki, ploterów i wielu innych.